تاریخچه شرکت :

مدیران شرکت پارس دوفارما پس از سالها واردات داروهای تولیدی شرکت دوفارمای هلند و فروش آنها در بازار ایران و بررسی بازخوردهای بازار در طول نمایشگاه VIV هلند از غرفه این مجموعه برآن شد که واحد تولیدی در ایران را با مشارکت دوفارمای هلند تاسیس نماید .

از سال 1387 اقدامات مربوطه به تاسیس شرکت و ساخت کارخانه واقع در شهرک صنعتی سمنان آغاز گردید و درحال حاضر این کارخانه یکی از بزرگترین کارخانه های خاورمیانه می باشد و پتانسیل تولید بسیار بالایی دارد.

با توجه به مشارکت دوفارمای هلند ، فقدان تجهیزات مدرن در صنعت تولید داروهای دامی، شرکت با بهره گیری از خطوط تولید روز و مطابق با استانداردهای اروپایی و هماهنگ با شرکت دوفارمای هلند جهت تطابق روش های ساخت و تولید تهیه گردید.

کلیه تجهیزات آزمایشگاهی و فضاهای استریلزاسیون و آزمایشگاه ها ، خطوط تولید از برگزیده ترین برندهای دنیا می باشد از بهترین نوع می باشند و در ساخت آزمایشگاه ها ، سالن های تولید از بهترین و مقاومترین مصالح طبق کنترل دوفارمای هلند استفاده گردیده است.


اهداف شرکت :

باتوجه به این که صنعت دام وطیور از ارکان اصلی توسعه پایدار محسوب میشود، هدف این مجموعه ارائه تولید مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد، زیرا ارائه داروهای موثر و با کیفیت به بازار مصرف آمار تلفات دام و طیور را بسیار کاهش میدهد که البته خود موجب رونق دراین صنعت می گردد. لذا اهداف جنبی زیر در تاسیس این کارخانه مورد نظر مدیران این مجموعه بوده است :

- تولید داروهای با کیفیت که در ایران تا کنون امکان تولید آن نبوده است

- انتقال تکنولوژی روز دنیا در تولید داروهای دام و طیور به ایرانتمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت دارویی پارس دوفارما است. ©2014